Belangrijke Corona Update

Vrijdag 3 juli, vandaag heeft de NJBB een nieuwsbulletin gemaild, misschien hebben jullie dat gezien. Daar stond een, voor ons (in ieder geval voor mij, GR) heel interessant nieuwtje in. *** Wij hoeven tijdens het sporten geen 1,5 meter afstand meer te houden tot elkaar!***

Dat betekent dat onze Corona verantwoordelijken daar ook niet meer op gaan handhaven en spelers daar dus ook niet op aan hoeven te spreken. Als jij het overigens prettiger/veiliger vindt om de 1,5 meter afstand op het veld wel aan te houden, zeg dit dan tegen je medespelers, dan kunnen zij daar rekening mee houden. Buiten de baan, op het terras en in het clubhuis (waar je nog steeds niet mag gaan zitten), geldt de 1,5 meter nog steeds wel. Je mag overigens wel met 2 mensen die niet tot hetzelfde huishouden behoren aan 1 tafeltje/op een bank zitten dichter bij dan 1,5 meter, meer mensen niet.

Het Protocol verantwoord sporten Petanque, kun je hier nalezen.

Nieuws

Fietje is overleden

De meesten van jullie kenden Fietje wellicht niet, maar Fietje was jarenlang een zeer enthousiast lid van onze vereniging. De laatste jaren kwam ze nog wel eens langs, meestal samen met Ada, een goede vriendin die zelf ook jarenlang lid was van onze club. Fietje stond voor gezelligheid en haar aanwezigheid ging nooit ongemerkt voorbij.

Tjitske

Tjitske is inmiddels weer thuis ! Ze is blij, weer thuis te zijn.Ze krijgt nog wel thuiszorg, maar is nog wel snel vermoeid.   Tjitske heeft 1 oktober een darmoperatie ondergaanHet herstel gaat moeizaamZe heeft zelfs op de IC gelegenZe is nu gelukkig weer op een gewone kamer, maar heeft een bacterie in haar been,