Beweegdag voor ouderen

Op 7 oktober jl deden we als JBV Lelystad mee aan de Beweegdag voor ouderen van Sportbedrijf Lelystad en Welzijn. Ons was gevraagd of er een groep op deze donderdagmiddag kennis kon komen maken met petanque. Op deze zonnige middag waren er elf deelnemers. Na een korte introductie van het spel hebben we met de deelnemers twee ronden gespeeld. Corry, Bas, Wim Koolen en Emile hebben de groepjes begeleid en verdere uitleg gegeven.Tussen de speelrondes verzorgde Erna lekkere petit-fours bij de koffie en thee. Op de foto’s van de fotografe van Welzijn zie je dat de deelnemers enthousiast bezig waren. Er waren dan ook na afloop alleen maar positieve commentaren van de deelnemers te beluisteren. Het was een geslaagde middag, waarvoor dank aan de genoemde vrijwilligers!

Nieuws

Vrijwilligersmiddag 2022

Zondag 26 juni konden we eindelijk ook weer een vrijwilligersmiddag houden. Binnen onze vereniging kennen we veel commissies die allerhande vrijwilligerstaken uitvoeren. Al die leden die deel uitmaken van die commissies zorgen ervoor dat wij met ons allen kunnen doen waarvoor we lid zijn geworden van onze club, namelijk boulen in een mooie, schone en

Nieuws

Zomerfestiboules, eerste avond

Dinsdag 21 juni hadden we de eerste avond van de Zomerfestiboules, 4 themavonden om een gezellige avond te boulen, wat te eten en te drinken samen. Het thema van de eerste avond was Frankrijk, na de eerste wedstrijd hebben we een rosé uit de Provence gedronken, verschillende worsten geproefd, Franse Emmentaler, stokbrood en aardbeien op