CK Doubletten 2022

Net als bij veel andere verenigingen houden wij ieder jaar 3 Clubkampioenschappen voor de leden. Dit zijn wedstrijden waar ieder lid aan mee kan doen, geen kosten voor verschuldigd zijn en waarbij je met je eigen clubleden wedstrijden speelt. Laagdrempeliger kan het eigenlijk niet. Vandaag, 23 april, hadden we de Clubkampioenschappen Doubletten. Hoewel er niet zo veel teams meededen (8) was het een mooi toernooi. Het weer was prachtig, geen onvertogen woord gehoord, en spannende wedstrijden. We begonnen in 2 poules met een halve competitie. Iedereen speelde daarmee 3 wedstrijden in de poule. Willem van Oosterom en Ton Engel in de ene poule en Thierry Pietersen en Gerald Ruesink in de andere poule hadden alle drie de wedstrijden gewonnen. Na de poule wedstrijden werden er kruisfinales gespeeld, de nr 1 van de ene poule tegen de nr 2 van de andere poule, zo konden er nog 4 teams Clubkampioen worden. Willem en Ton verloren van Henk-Jan en Lieuwe en Thierry en Gerald wonnen van Nel en Gerard C. De finale ging dus tussen enerzijds HJ en Lieuwe en anderzijds Thierry en Gerald. De strijd om de derde plaats werd gewonnen door Nel en Gerard waarbij opgemerkt dient te worden dat Willem last had van wat fysieke problemen. De finale was spannend, HJ en Lieuwe namen een 3-0 voorsprong waarna Thierry en Gerald het initiatief namen en uitliepen naar 3-10. Het werd uiteindelijk 13-7 voor Thierry en Gerald en zij zijn hiermee de nieuwe Clubkampioenen Doubletten

Nieuws

CK TaT 2022

Op zondag 11 september is het jaarlijkse CK Tete a Tete gehouden. Met slechts 10 deelnemers gingen we van start. Nu zien we in heel Nederland na de Covid periode toernooien afgezegd worden, maar 10 deelnemers voor een Ck TaT is wel weinig. Tijdens het ingooien voelde Thierry zich duizelig en niet fit, hier had

Nieuws

Vrijwilligersmiddag 2022

Zondag 26 juni konden we eindelijk ook weer een vrijwilligersmiddag houden. Binnen onze vereniging kennen we veel commissies die allerhande vrijwilligerstaken uitvoeren. Al die leden die deel uitmaken van die commissies zorgen ervoor dat wij met ons allen kunnen doen waarvoor we lid zijn geworden van onze club, namelijk boulen in een mooie, schone en