CK TaT 2022

Op zondag 11 september is het jaarlijkse CK Tete a Tete gehouden. Met slechts 10 deelnemers gingen we van start. Nu zien we in heel Nederland na de Covid periode toernooien afgezegd worden, maar 10 deelnemers voor een Ck TaT is wel weinig. Tijdens het ingooien voelde Thierry zich duizelig en niet fit, hier had hij al een paar dagen last van en hij moest dan ook na twee voorrondes gedwongen stoppen. We hebben eerst 4 voorrondes gespeeld. De uitslagen van de voorrondes vind je hier en tussenstand na die voorrondes vind je hier. Vooraf werd duidelijk gemaakt dat de nummers 1 en 2 de finale zouden spelen en de nummers 3 en 4 om de 3e en 4e plek zouden spelen. René was duidelijk de sterkste in de finale en hij werd voor de eerste keer Clubkampioen TaT, van harte gefeliciteerd, de einduitslag staat hier. Na deze wedstrijden hebben we voor de eerste keer de CK Precisieschieten gehouden. Dit is een officieel onderdeel op de EK en WK’s die jaarlijks worden gespeeld. Iedereen vond dit een mooi onderdeel en ook erg moeilijk. Gerard vd Werf bleek de beste schutter te zijn deze dag en hij is de eerste CK Precisieschieten van onze vereniging. De einduitslag vind je hier. We zullen de komende maanden af en toe op een donderdag een veld gebruiken om dit te oefenen, je zag namelijk nu al dat spelers die normaal zeggen ‘ik kan niet schieten’ nu mooie boules rechtuit schoten. Als je dit af en toe oefent dan zul je zien dat je schietresultaten gauw vooruit gaan. Wij hopen dat jullie de komende activiteiten weer enthousiast komen spelen. Op de ‘Media’ pagina kun je enkele foto’s van deze dag bekijken.

Nieuws

CK TaT 2022

Op zondag 11 september is het jaarlijkse CK Tete a Tete gehouden. Met slechts 10 deelnemers gingen we van start. Nu zien we in heel Nederland na de Covid periode toernooien afgezegd worden, maar 10 deelnemers voor een Ck TaT is wel weinig. Tijdens het ingooien voelde Thierry zich duizelig en niet fit, hier had

Nieuws

Vrijwilligersmiddag 2022

Zondag 26 juni konden we eindelijk ook weer een vrijwilligersmiddag houden. Binnen onze vereniging kennen we veel commissies die allerhande vrijwilligerstaken uitvoeren. Al die leden die deel uitmaken van die commissies zorgen ervoor dat wij met ons allen kunnen doen waarvoor we lid zijn geworden van onze club, namelijk boulen in een mooie, schone en