Dinsdagavond Competitie

We gaan weer starten !!

De eerste avond wordt 25 mei gespeeld met daarop volgend 5 dinsdagen, zodat 29 juni de laatste speelavond zal zijn.

Hierna lassen we een vakantieperiode in.

Ook zal begin juni weer een Euro- en Dodo toernooi worden gehouden.

Dus zoek voor de laatste alvast een maatje !

Nieuws

Vrijwilligersmiddag 2022

Zondag 26 juni konden we eindelijk ook weer een vrijwilligersmiddag houden. Binnen onze vereniging kennen we veel commissies die allerhande vrijwilligerstaken uitvoeren. Al die leden die deel uitmaken van die commissies zorgen ervoor dat wij met ons allen kunnen doen waarvoor we lid zijn geworden van onze club, namelijk boulen in een mooie, schone en

Nieuws

Zomerfestiboules, eerste avond

Dinsdag 21 juni hadden we de eerste avond van de Zomerfestiboules, 4 themavonden om een gezellige avond te boulen, wat te eten en te drinken samen. Het thema van de eerste avond was Frankrijk, na de eerste wedstrijd hebben we een rosé uit de Provence gedronken, verschillende worsten geproefd, Franse Emmentaler, stokbrood en aardbeien op