Verslag Eurotoernooi 1 Augustus

Hallo boulers,

Zaterdag 1 Augustus mooi weer,

dus op naar de banen voor een leuk spelletje boulen.

Na het betalen van de 1 euro werden de 27 deelnemers door elkaar geschud.

We speelden 3 rondes en ik had het (geluk-pech) dat ik 2 maal tegen een

beginnende jongeling  moest spelen waardoor het bijna 6 tegen 3 ballen was.

Maar daar konden mijn medespelers  en ik niets aan doen.

De middelste ronde was spannender maar konden we toch winnen, dus 3 gewonnen  en een score van 3 punten en een saldo van 27 waardoor 1ste.

Met dank aan mijn team genoten.

En ook dank aan de leiding, kantine medewerkers enz. enz.

Het was een leuke middag,

Met de groeten van

Lida en Loek.

Nieuws

Fietje is overleden

De meesten van jullie kenden Fietje wellicht niet, maar Fietje was jarenlang een zeer enthousiast lid van onze vereniging. De laatste jaren kwam ze nog wel eens langs, meestal samen met Ada, een goede vriendin die zelf ook jarenlang lid was van onze club. Fietje stond voor gezelligheid en haar aanwezigheid ging nooit ongemerkt voorbij.

Tjitske

Tjitske is inmiddels weer thuis ! Ze is blij, weer thuis te zijn.Ze krijgt nog wel thuiszorg, maar is nog wel snel vermoeid.   Tjitske heeft 1 oktober een darmoperatie ondergaanHet herstel gaat moeizaamZe heeft zelfs op de IC gelegenZe is nu gelukkig weer op een gewone kamer, maar heeft een bacterie in haar been,