ZTC 19 juni 2022

Wij mochten op zondag 19 juni gastheer zijn voor de ZTC van District Midden. De ZTC (Zomer Tripletten Competitie) bestaat uit 4 speeldagen, op verschillende locaties binnen ons district. Dit was de derde dag. Ondanks de wat sombere weersverwachting hebben we prachtig weer gehad een een fantastische dag op ons mooie sportcomplex. Ik kreeg veel complimenten over hoe het geheel erbij lag en over de goede verzorging in het clubhuis, die complimenten speel ik graag door naar onze ploeg die iedere maandag zorgt voor het groen en de banen en naar de geweldige ploeg die keihard heeft gewerkt in het clubhuis. Allen hartelijk bedankt die deze dag tot een groot succes hebben gemaakt.

Gerald Ruesink, voorzitter JBV Lelystad

Nieuws

CK TaT 2022

Op zondag 11 september is het jaarlijkse CK Tete a Tete gehouden. Met slechts 10 deelnemers gingen we van start. Nu zien we in heel Nederland na de Covid periode toernooien afgezegd worden, maar 10 deelnemers voor een Ck TaT is wel weinig. Tijdens het ingooien voelde Thierry zich duizelig en niet fit, hier had

Nieuws

Vrijwilligersmiddag 2022

Zondag 26 juni konden we eindelijk ook weer een vrijwilligersmiddag houden. Binnen onze vereniging kennen we veel commissies die allerhande vrijwilligerstaken uitvoeren. Al die leden die deel uitmaken van die commissies zorgen ervoor dat wij met ons allen kunnen doen waarvoor we lid zijn geworden van onze club, namelijk boulen in een mooie, schone en